Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi

Denizli Özel Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2021 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Özel eğitim alanında uzman eğitimciler ve personel yapısıyla öncü bir kurum olma özelliğindedir. Çeşitli alanlardan özel eğitim alanına giren yatırımcı olarak değil, bizzat eğitim ve hatta özel eğitim alanında yetişmiş, yıllarca bu alanda çalışmış kadrolardan oluşan Denizli Özel Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi; eğitimi ticari bir yatırım alanı olarak değil, bilgi, deneyim ve gönüllülük esasına dayalı bir hizmet alanı olarak görmektedir. Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre özel eğitim; özel eğitim gerektiren bireylerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak yetiştirilmiş personel, geliştirilmiş eğitim programları ve özel eğitim yöntemleri ile öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun ortamlarda sürdürülen eğitimdir. Bu perspektifle Denizli Özel Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi; fiziksel, zihinsel, iletişimsel, sosyal ve duygusal gelişimlerindeki özellikler nedeniyle normal gelişimden farklılık gösteren ve normal eğitim-öğretimden yararlanamayan, kısmen yararlanan ya da yararlandığı halde destek programları ile eğitimlerini devam ettirebilen bireyler için; özel olarak yetiştirilmiş, özel eğitim uzmanı personelle, özel yöntem ve araçlarla ve bu ihtiyaçlara uygun olarak düzenlenmiş derslikler ve mekanlarda, her özel gereksinimli grup için ayrı geliştirilmiş, müfredata uygun programlarla eğitim vermektedir. Kurumumuz; zihinsel yetersizlik, bedensel yetersizlik, işitme yetersizliği, çoklu yetersizlik, özel öğrenme güçlüğü, otizm spektrum bozukluğu, down sendromu, dil ve konuşma güçlüğü branşlarında destek eğitim vermektedir.

Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi is located in Sırakapılar, 1523. Sk. No:12, 20010 Denizli Merkez/Deniz. To communicate or ask something with the place, the Phone number is +90 258 241 61 51. You can get more information from their website: https://basaripusulasi.com. The coordinates that you can use in navigation applications to get to find "Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi" quickly are 37.7791049,29.0811662

Write a Review Report Incorrect Data
Details
Name: Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi
Categories: Healthcare > Physical Therapy Centers , Rehabilitation Services
Phone: +90 258 241 61 51
Website: https://basaripusulasi.com
Address:
Sırakapılar, 1523. Sk. No:12, 20010 Denizli Merkez/Deniz
Postal code: 20010
Opening hours
Monday: 9:00 AM - 6:00 PM
Tuesday: 9:00 AM - 6:00 PM
Wednesday: 9:00 AM - 6:00 PM
Thursday: 9:00 AM - 6:00 PM
Friday: 9:00 AM - 6:00 PM
Saturday: Closed
Sunday: Closed

Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi, On the map

Sırakapılar, 1523. Sk. No:12, 20010 Denizli Merkez/Deniz

Get Directions

Customer Ratings and Reviews

There are no reviews yet!

You can review this Business and help others by leaving a comment. If you want to share your thoughts about Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi, use the form below and your opinion, advice or comment will appear in this space.

Submit a review for Başarı Pusulası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi

Your rating *
Your review (Be as detailed as possible) *
(100 Character minimum)

Tips for writing a great review:
  1. Be specific about your experience and the services that were provided.
  2. Be truthful - this review will help other consumers as well as the business.
  3. Be polite - give feedback in a constructive way.

© 2024 turkeyturism.com All Rights reserved.

At turkeyturism.com our purpose is to help people find great local businesses like dentists, hair stylists, restaurants, bars, hotels....

The content displayed in the turkeyturism.com Directory consists of information from third parties, among others from publicly accessible sources, or from customers, who have a presentation page in our directory. turkeyturism.com cannot be held responsible or liable for the accuracy, correctness, usefulness or reliability of the data. The brand names, logos, images and texts are the property of these third parties and their respective owners. If you have any questions or suggestions regarding this matter, you are welcome to contact our customer support team.

turkeyturism.com is not a booking agent, and does not charge any service fees to users of our site.

turkeyturism.com is not responsible for content on external web sites. Taxes, fees not included for deals content.